• Garaj kapıları ile

    Aracınız güvende

    Garaj kapıları ile Aracınız güvende

Garaj Kapısı Ankara


Konut ve villa tipi garaj kapıları ile endüstriyel tip seksiyonel garaj kapılarının Ankara genelinde asıl üreticisidir. Endüstriyel panel garaj kapıları özel üretim olup güçlü NICE, BFT, FAAC vs. marka üst düzey garaj kapısı motorları kullanıyoruz. Kaliteli otomatik garaj kapıları RADAR OTOMASYON'dan alınır. Ayrıca teknik servis ve tamir işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz.'

Garaj Kapısı Tamiri


Sektördeki tüm garaj kapısı motorlarına sahip otomatik garaj kapılarının tamiri ve teknik servis hizmetlerini veriyoruz. Firmamızın satmış olduğu ürünler 2 yıl garantili olup, 2 yıl sonunda teknik servis ve arızası durumunda tamir hizmetlerini de hızlı bir şekilde sağlıyoruz.

Bahçe Kapısı Ankara


Kamu binaları, binalar, apartmanlar, site girişleri, toplukonut otopark girişleri, okul bahçeleri ,kurumsal binaların park ve bahçe alanlarına geçişler, ardiye kapıları, şantiye ve daha pek çok yerde kullanılan otomatik bahçe kapıları Ankara'da Radar Otomasyon'da. Siz de en kaliteli bahçe kapısı motorları ile en güvenli çalışan kapılara sahip olun.

Otomatik kepenk


Otomatik kepenk sistemleri üreticisiyiz. Profesyonel anlamda yerli üretim ürünlerimizi avrupa kalitesindeki motorlarımız ile birleştirerek sorunsuz çalışan mağaza kepenkleri elde ediyoruz. Kepenklerimiz alüminyum ve çelik kepenk olarak iki ayrı formda üretilmektedir. Mağaza kepenkleri, banka kepenkleri, ardiye ve şantiye kepenkleri, ofis ve büro kepenkleri gibi kepenkler üretilmektedir. Ayrıca kepenk formatında otomatik panjurlar da yapıyoruz.

RADAR OTOMASYON

Otomatik kapı sistemleri sektöründeki 15 yıllık tecrübe birikimimizi 2017 yılında kuruluşunu yaptığımız RADAR OTOMASYON olarak her geçen gün yenilikçi projelere imzamızı atmaya devam ediyoruz. Firmamız, yılların verdiği bilgi birikimi, tecrübesi ve uzman kadrosu ile sektörde kazandığı ivmeyi katlayarak yoluna devam etmektedir.

RADAR OTOMASYON otomatik kepenk ankara, fotoselli kapı ankara, garaj kapısı tamiri ankara, Yana kayar bahçe kapısı otomasyonu, 90 derece açılır kapı otomasyonları, Bariyer sistemleri, Sarmal kepenk sistemleri, çelik kepenk Ankara, ankara otomatik kepenk, Garaj kapısı sistemleri, Endüstriyel Kapı sistemleri, Hızlı PVC, Fotoselli otomatik kapılar üreterek. Kaliteyi ön planda tutarak her zaman daha iyiyi uygun koşullarda tüketiciyle buluşturma amacı içerisinde olmuştur.

Tecrübelerinin vermiş olduğu güçle teknolojik olanakları bileştirerek müşteri odaklı hizmet anlayışını ilke edinmiş firmamız, müşteri gereksinimlerini üst düzeyde karşılayacak genç ve dinamik kadrosuyla, otomatik kapı sistemleri ve endüstriyel kapı çözümlerini müşterileriyle paylaşmaktadır.

Yüksek motivasyonlu ekibimiz ile gelecek hedefimize başarı ile ulaşarak kaliteyi hizmetle birlikte tüketicimize sunmayı amaçlamaktayız. En iyi ürünümüz, verdiğimiz hizmet olmakla birlikte, kapı ve otomasyon sistemleri konusunda en geniş ürün yelpazesini bulabileceğiniz doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak sistemleri ulaşılabilir maliyetlerle ve teknolojinin gerektiği standartlarda sunmak için çalıştığımızdan emin olabilirsiniz. Fotoselli kapı Ankara'da firmamızdan temin edilebilecek kaliteli ürünlerdendir. Motivasyonumuzun çoğunu bu ürün üzerine sürdürmekteyiz.

YETENEKLERİMİZ

GENEL BAŞARI
100%
MONTAJ
100%
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
100%
ÜRÜN KALİTESİ
100%
DOĞA DOSTU ÇALIŞMA
100%

FİRMAMIZ

radar otomasyon

Geniş çalışma alanı, sıkı çalışan personellerimiz ve son teknoloji ekipmanımız ile hizmetinizdeyiz.

AKLINIZA TAKILAN BİR SORU MU VAR? HEMEN ARAYIN