Konutlarda girişten başlayan çok özel detaylar kaliteye ve zevke verilen önemin göstergesidir. En önemli kişisel yatırımlardan biri olan otomobilleri olumsuz iklim koşullarına ve hırsızlığa karşı koruyan Konut Tipi Garaj Kapıları, modern, pratik ve estetik modelleri ile konut sahiplerinin beklentilerine uygun çözümler sunuyor. Estetik görünüm, güvenlik ihtiyacı ve yoğun kullanım gereksinimi duyulan konut, mesken ve iş yerleri garajlarında kullanılabilen Konut Tipi Garaj Kapıları, Otomatik kapanma özelliğine sahip olduğu için güvenlik ihtiyacının tam olarak karşılanmasını sağlar.

Farklı yapı tiplerine göre tasarlanabilen Konut Tipi Garaj Kapıları opsiyonel ve pnomatik sistemi ile kapı altında unutulan cisimlerin korunmasını sağlar, aynı zamanda güvenli giriş çıkışlar için de olanak sağlar. Sızdırmazlık contası, fitiller ve panel içerisindeki poliüretan dolgu sayesinde ısı ve ses izolasyonu sağlar. Aracınızın mevsim şartlarının oluşturabileceği her türlü olumsuz durumdan yüzde yüz korunmasını sağlar.(Yağmur, kar, fırtına, aşırı sıcak, yoğun güneş) Yüksek izolasyon etkisi ile ses iletimini ortadan kaldırırken, sistem kenarına yerleştirilen fitiller sayesinde toz geçişini de engelleyerek ortamdaki hijyeni korur. Toz ve rüzgar girişini kontrollü bir şekilde ikiye böldüğü için ortamda ısı tasarrufu da sağlamaktadır. Garaj önünde ve içinde yer kaybı oluşturmaksızın tüm garajınızı uygun bir şekilde kullanmanızı sağlar. Hemen her türlü garaj girişine uygulanabildiği için gerek ilk yapım aşamasında gerekse sonrasında kullanım rahatlığı sunar.

Konut Tipi Garaj Kapıları motor otomasyon sistemi ile de desteklenebilmektedir. İsteğe bağlı olarak manuel ya da Motor otomasyon sistemi ile desteklenebilen Konut Tipi Garaj Kapıları, her iki durumda da manuel olarak kullanım imkanı sağlamaktadır. Yani tercih edilen herhangi bir motor otomasyon sistemi enerji kesintisine uğradığı zaman kapınızı el ile açıp kapatmanız mümkün olacaktır. İsteğe bağlı tercihler sunulabilen motor otomasyon sistemlerinde ilk sırada hiç şüphesiz ki Uzaktan Kumandalı sistem yer almaktadır. Standart olarak uzaktan kumanda sistemi her zaman daha konforlu ve güvenlidir. Aracınızdan, oturarak garaj kapınızı televizyonunuzu kullandığınız kadar rahatlıkla kumanda ediyorsunuz. Sadece tek bir düğme hareket ettirebildiğiniz kapınızı açıyor ve tüm kötü hava koşullarından korunmuş olarak garajınıza giriyorsunuz. Karanlıkta direkt olarak garaja girmek de bir güvenlik unsurudur.

Bunun yanı sıra plaka okuma sistemleri de tercih edilebilir. Aracınızın ön veya arka plakasını tanımaya yarayan bu teknolojik görüntü işleme sistemi, Güvenliği en üst düzeyde tutmak için sıkça başvurulan sistemlerden biridir.

Güvenliği en üst seviyede tutmaya yardımcı olacak teknolojiler arasında Metal kütle dedektörü, kartlı ve şifleri geçiş sistemleri, etiket okuma sistemleri ve buton ile sistemi opsiyonel olarak kontrol imkanı sağlanmaktadır.

Konut Tipi Garaj Kapıları Konut ve İşyerleriniz için estetik görünüme de katkı sağlamakta, arzu edilen renk ve malzeme ile uygulaması yapılarak konutunuzun mimari yapısında da herhangi bir değişikliğe sebep olmamaktadır. Konut Tipi Garaj Kapılarında isteğe bağlı servis kapısı ve ya penceresi kullanılarak yaya geçişini kolaylaştırmaktadır. Yine kullanılan pencere ve kapının deseni beklenti doğrultusunda mimari yapıdan sapmadan tasarlanmakta, sizlere kaliteli hizmeti maksimum seviyede sunmaktadır.

AKLINIZA TAKILAN BİR SORU MU VAR? HEMEN ARAYIN