Fabrika ve depolarınızın malzeme giriş-çıkış sirkülâsyonunun yoğun olduğu alanlardaki çok sık ve hızlı açılıp-kapanması gereken kapılarda kullanılır. Bu performans sevkiyatlarda kolaylık sağlarken aynı zamanda ısı kayıplarını da önler. Hızlı Pvc Kapılar araç giriş çıkış trafiğinin yoğun olduğu işletmelerde kullanılır. Bu nedenle özellikle fabrikalar ve depoların ilk tercihleri arasındadır. Katlanabilir ve sarmal olmak üzere iki farklı imalat yapılabilen Hızlı Pvc Kapılar İç ve dış cephede farklı polyester perde kullanılarak çözümler sağlanabilir. Perdeler tek parça bütün veya pencereli görünüme sahip şeffaf kısımları ile aydınlatma ihtiyaçlarına da çözüm sunabilir yapıdadır.  

Yoğun araç trafiği gerektiren ve iç ortam hava koşullarının dış ortamdan minimum seviyede etkilenmesinin istendiği mekânlarda son derece başarılı çözümlerdir. Esnek PVC branda sistemi sayesinde oldukça uzun ömürlü ve güvenlidir. İstenmeyen hava akımlarını ve bu akımlara bağlı iş kaybı, aşırı nem, toz ve yetersiz hijyen sorunlarını minimize eder. Çalışma hızı ile yoğun trafikte ortaya çıkan enerji kayıplarını en aza indirerek zamandan ve enerjiden tasarruf sağlamanıza yardımcı olur bu özellikleriyle Hızlı PVC Kapı endüstriyel tesisler için değerli bir yatırımdır. Modüler ve mukavemetli yapısı, dinamik ve kompakt dizaynının yanı sıra, çok yoğun trafikte çalışma performansı ile benzersiz bir üründür. Tesisinizdeki endüstriyel kapılarda beklentiniz yoğun geçişlerde zorlu ve değişken hava şartlarında çalışması, günde yüzlerce kez açılıp kapanması, zaman israfı, hava akımlarının asgariye indirilmesi mevcut alanınızın daha da hijyen kalması görüntü ve gürültü kirliliğinin olmaması ise sizin kapınız Hızlı PVC Kapı olmalıdır.


Hızlı PVC Kapı Sistemleri Sık açılıp kapanmaya elverişli,  Kalkış ve duruşta yavaşlamayı sağlayan frekans konvektörlü kontrol ünitesine sahip,  Rulo veya katlanır tipte uygulanabilen, Enerji kesintisinde manuel kullanım imkanı sağlayan, Yüksek kalitede PVC brandaların kullanıldığı,  Kaynaksız, tekparça, çelik yan rayların kullanıldığı, isteğe bağlı Şeffaf gözetleme penceresi de uygulanabilen, Radar, metal kütle dedektörü, uzaktan kumanda, ip switch, kartlı veya şifreli geçiş sistemleri gibi motor otomasyon sistemleri ile desteklenebilen, tesisinizde ısı, nem ve ses izolasyonu sağlayarak, güneş ışığı, gürültü, toz, böcek ve kuş gibi cisimlerin içeri girmesini engeller. Modüler ve kolay uygulaması sayesinde zamandan tasarruf ederken, kolay temizliği ve yenilenme şekli ile de bütçenizde tasarruf sağlar. Geç alevlenen ve alevi yaymayan yapısı ile güvenilirdir. Her noktada uygulanabilen bu sistem kolay geçiş imkanı ile de oldukça kullanışlıdır.

Hızlı  ve çok güçlü gövde yapısı sayesinde mevcut kullanılan hantal kapı sistemlerinde ayrıcalıklı olmasını sağlar. Kendine özgü güçlü yapısı sayesinde dış ve iç cephelerde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu benzersiz özellikleri, yüksek çalışma performansı ve estetiği, tesisinizin karlı ve vazgeçilmez ürünüdür. Yekpare olan PVC perde Sistemini istenilen boşluklarda aralarında pencere sistemi ekler. Dış darbelerden kaynaklanan yırtılma ve aşınmalara karşı hasar gören bölgelerin tamiri ve değişimi rahatlıkla yapılabilir. Bu sayede ürününüz ilk günkü gibi estetik görünümünü devam eder.

Standart olarak buton sistemi, plaka okuma sistemleri, metal kütle dedektörü, kartlı ve şifleri geçiş sistemleri, etiket okuma sistemleri ve uzaktan kumanda sistemi ile sistem opsiyonel olarak kontrol imkanı sağlamaktadır. Emniyet Fotoseli Sistemi sayesinde kapı hareket halindeyken insan veya cisimlere çarpması kontrol altına alınmıştır. Enerji kesilmelerinde manuel kullanma kolu ile kapı perde sistemi yukarı veya aşağı hareket ettirilerek kapı istenilen konuma getirilir.

AKLINIZA TAKILAN BİR SORU MU VAR? HEMEN ARAYIN