Kaliteli hizmetin doğru sunum ve deneyim ile birleşmesi sonucunda ortaya çıkan hizmetlerimizin odak noktası tüketici memnuniyetinidir. Sektördeki kabiliyet, çözüm odaklı, karşılıklı güven, dürüst ve ahlaklı çalışmayı düstur edinen ve bu anlayışa haiz ekiplerle çalışmaya özen gösteren firmamız, bu konuda ortak çalışmalar üstlendiğimiz firmaların ve şahısların güven ve takdirleri ile sektörde büyümesine devam etmektedir.Tecrübelerinin vermiş olduğu güçle teknolojik olanakları bileştirerek satın alan odaklı hizmet anlayışını ilke edinmiş firmamız, alan kişi gereksinimlerini üst düzeyde karşılayacak genç ve dinamik ekibiyle, otomatik kapı sistemleri ve endüstriyel kapı çözümlerini müşterileriyle paylaşmaktadır.

Peker otomasyon, Yana kayar bahçe kapısı otomasyonu, 90 aşama açılır kapı otomasyonları, Bariyer sistemleri, Sarmal kepenk sistemleri, Garaj kapısı sistemleri, Endüstriyel Kapı sistemleri, Hızlı PVC, Fotoselli otomatik kapılar üreterek. Kaliteyi ön planda tutarak her süre daha iyiyi uygun koşullarda tüketiciyle buluşturma amacı içerisinde olmuştur. Yüksek motivasyonlu ekibimiz ile gelecek hedefimize başarı ile ulaşarak kaliteyi hizmetle beraber tüketicimize sunmayı amaçlamaktayız. En iyi ürünümüz, verdiğimiz hizmet olmakla birlikte, kapı ve otomasyon sistemleri konusunda en geniş ürün yelpazesini bulabileceğiniz doğru adreste olduğunuzdan kesin olabilirsiniz. Müşterilerimizin yaşamını kolaylaştıracak sistemleri ulaşılabilir maliyetlerle ve hızla gelişen teknolojinin gerektiği standartlarda sunmak için çalışmış olduğumızdan emin olabilirsiniz.

Daha hızlı, etkili ve güvenli hizmet için, üretim, montaj ve zamanlamadan kar etmek için, satış ve sonrası hizmetlerde müşteri memnuniyeti adına, en son teknoloji ve uygulama tekniklerinden faydalanabilmek için, sorunlarınıza çözüm odaklı yaklaşan peker otomasyonu tercih etmenizde yarar var.

AKLINIZA TAKILAN BİR SORU MU VAR? HEMEN ARAYIN